kurumsal-1062

Ana Sayfa  »  Kurumsal   »  Bölümlerimiz

Bölümlerimiz

Üretim Bölümü

Lokanta ve Genel Salonumuz

Lokanta ve Genel Salonumuz

Depo ve Saklama Ünitelerimiz

Depo ve Saklama Ünitelerimiz

Üretim Bölümü

Bu kısımda her sayıya hitabedebileceğimiz araç gereçlerimizle tamamen hijyenik ve sağlıklı ortamda yeterli sayıdaki kalifiye elemanlarımızla yemek üretimini gerçekleştiriyoruz.Bu bölüm yemekhanemizin zemin katında işlemektedir.

Lokanta ve Genel Salonumuz

Bu kısım bölge olarak kendimize yakın olan bazı müşterilerimize yemek hizmeti sunmakla beraber çeşitli faaliyetlerde de kullandığımız salonumuz mevcut.Bu kısım yemekhanemizin orta katında işlemektedir.

Depo ve Soğuk Saklama Ünitesi

Yemekhanemizin bu bölümünde soğuk saklanması gereken (et kola çeşitli sebze meyveler ...v.b.) ürünler ile depo edilen ürünlerimiz mevcut.7 000 cm³ hacimli soğutma kabinimiz sağlıklı bir görev üstlenmektedir.Bu kısım yemekhanemizin 3.katını oluşturmaktadır.

Yönetim


Bu bölmede yemekhanemizin Muhasebe, Halkla ilişkiler,Pazarlama,ve irtibat işleri ifa edilmektedir.3.katta bulunan bu bölümde yemekhanemiz 7 gün 24 saat, ayrıca kameralı kontrol edilmektedir.

Bulaşıkhanemiz

Yemekhanemizin bütün bulaşık işlerinin yapıldığı bölümümüzdür.Burada bütün ihtiyaçlar eksiksiz karşılanmaktadır.Elektronik ve basit yapılı tüm ekipmanlarımız ve yeterli sayıdaki personelimizle hijyenik olarak, bulaşıklarımız kısa bir sürede yıkanmaktadır.Bu kısım bodrum katta işlemektedir.

2023. Copyright © AYDINLAR CATERING. Tüm hakları saklıdır.

Avinga | XML