AYDINLAR CATERING

Ana Sayfa  »  Hizmetlerimiz   »  Taşıma Yemek Hizmeti (Tabldot Yemek)

Taşıma Yemek Hizmeti (Tabldot Yemek)

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapabilecek bir alanın olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Aydınlar Catering üretim tesislerinde üretilen yemekler, tecrübeli kadromuz tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayından geçmektedir.

Taşıma Yemek / Tabldot Yemek hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, termobox sistemi sayesinde ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. 

Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. 

Taşıma yemek hizmetinde kullandığımız kap, çatal, bıçak, kaşık gibi ekipmanlar günlük olarak tarafınıza hijyenik bir şekilde teslim olunacaktır.

Thermobox, saatte en fazla 1-4 derece ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işini son derece güvenli şekilde yapmamızı sağlayan bir ekipmandır.


Tabldot yemek

Tabldot Yemek

Tabldot Yemek

ThemoBox2023. Copyright © AYDINLAR CATERING. Tüm hakları saklıdır.

Avinga | XML