kurumsal-1062

Ana Sayfa   »  Kurumsal

Kurumsal

Aydınlar Catering hakkında bilgi, vizyon ve misyonumuz, kalite politikamız, bölümlerimiz, işletme ve kalite belgelerimiz...


aydinlar-yemek04-795

Hakkımızda

1996'lı yıllarda Zeytinburnu'nda hizmete başlayan Aydınlar Yemek 1999 da yeni mekanı olan Esenler'e taşındı. Ancak bu süreçte ne kalitesinden ne de disiplininden ödün vermedi. Kuruluş yıllarında az sayıdaki müşteri kapasitesi ileriki yıllarda giderek arttı. Bu artışın altında yatan temel etkenin "müşteri memnuniyeti" olduğundan hiçbir şüphemiz yok. Bugün 1500 kişiye sağladığımız tabldot yemek hizmeti sahip olduğumuz kalitenin ödülü olarak değerlendiriliyor. Bu sebepten bir çok kere takdir ve teşekküre layık görüldük.

DETAY...

bolumlerimiz---sayfa-resmi-889

Bölümlerimiz

Bu kısımda her sayıya hitabedebileceğimiz araç gereçlerimizle tamamen hijyenik ve sağlıklı ortamda yeterli sayıdaki kalifiye elemanlarımızla yemek üretimini gerçekleştiriyoruz.

DETAY...

isletme-ve-kalite-belgelerimiz---sayfa-resmi-885

İşletme ve Kalite Belgelerimiz

Firmamıza ait işletme, yetki ve kalte belgelerimizi bu sayfada bulabilirsiniz.

DETAY...

kalite-ve-hijyen-politikamiz-991

Kalite ve Hijyen Politikamız

AYDINLAR CATERİNG olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için; tüm personelimizle birlikte, müşterilerimizle daima iletiştim içerisinde olarak ve onların isteklerine tam zamanda cevap vererek çalışmalarımızı sürdürmek. 

DETAY...

gmp-ve-o-ogp-uygulamalari-989

GMP ve O-ÖGP Uygulamaları

GMP (Good Manufacturing Practices/ İyi Üretim Uygulamaları) ve  (Operasyonel Ön Gereksinim Programı ) uygulamalarımıza günlük olarak devam edilmektedir.

DETAY...

egitim-programimiz61-956

Eğitim Programı

Aydınlar Catering olarak üretimde çalışan personellerimiz için yıllık eğitim programları düzenlenmektedir.

Eğitimlerimiz; Gıda Mühendisleri Odası, gıda mühendisimiz ve danışmanlık şirketimiz tarafından verilmektedir. Üretim personelimizin çağın gerektirdiği bilgileri ve yeni gelişmeleri takibi açısından gıda fuarları, aşçılık okulu derslerinin görsel takibi, kurumsal mutfak ziyaretlerini sıkça yapmaktayız.

DETAY...

2023. Copyright © AYDINLAR CATERING. Tüm hakları saklıdır.

Avinga | XML